بسم الله الرحمن الرحیم طلبة شهید: حسین رستمیان» ان الله اشتری من المؤمنین انفسهم و اموالهم باَنّ لهم الجنّه یقاتلون فی سبیل‌الله فیقتلون و یقتلون…» (توبه / 11) بدرستیکه خداوند متعال می‌خرد از مردم و معامله می‌کند با مردم با نفسهایشان و اموالشان و در ازای آن خداوند به آنها بهشت عطا می‌کند پس کشته می‌شوند و می‌کشند. با درود و سلام به امام زمان(عج) و نائب بر حقش امام خمینی و شهدای صدر اسلام تاکنون و اما امیدوارم که این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی کشانده شود و عمر امام عزیزمان به درازای آفتاب کشانده شود تا اینکه بعضی از کوردلانی که بعد از شش یا هفت سال جنگ هنوز هم کورند و نمی‌‌بینند که این انقلاب پیروز شده و به پیروزی نهائی دارد می‌رسد و آنقدر خداوند آنها را کور کرده که امیدواریم با کوردلی و کفر از این دنیا بروند و اینجانب از خداوند متعال می‌خواهم که بصیرت کامل و روشنایی در قلب را به من بده و من را در آن دنیا در کنار ائمه و معصومین قرار دهد. و اما پدرم! من ازشما خیلی‌خیلی عذر می‌خواهم که بر خلاف میل شما من بجبهه آمدم و انشاءالله را می‌بخشید و من را حلالم کنید. و مادرم! تو که رضایت به جبهه آمدن من را دادی، امیدوارم که اگر خداوند متعال شهادت حقیقی را نصیب من کند خداوند یک صبر عظیم عنایت بفرماید و شما را در بهشت در کنار فاطمه زهراء و امثالش قرار دهد . مادرم! من خواهشی که از شما دارم اینست که در شهادت من گریه نکنید و حتماً حتماً در عزایم شیرینی پخش کنید و از تمام دوستانم و همدهاتیها طلب مغفرت می‌جویم و من را حلالم کنند و اما برادرانم انشاءالله بعد از شهادت من جبهه‌ها را خالی نگذارید و امام امت و امت امام را یاری کنید. اگر شما آنها را یاری کنید، خداوند شما را یاری می‌کند و وصیتی دارم به خواهرم، خواهرم! من از تو می‌خواهم که زینب‌گونه و فاطمه‌گونه حجابت را رعایت کنی همینطور که در همه نامه‌هایم می‌نوشتم حجاب زنها آنقدر آتش مهم‌تری است بر روی دشمن که نمی‌شود با مقابله رزمندگان کنارهم گذاشت و بقول و گفته امام، عزت و شرف هر زنی به حجاب و عفت اوست و اما خواستم بگویم پدر مهربانم! برای من یکسال روزه و چهار ماه نماز بخوانید و کتابهایم را بین رفقایم تقسیم کنید و پولهای دست برادرم اصغر را هم خرج عزایم کنید و در عزایم شیرینی پخش کنید و همچنین مقداری که در دست شما دارم و برای شب اول قبر 20 عدد نماز وحشت بخوانید و هشت روز روزه قضا ‌دارم که نگرفته‌ام و من از شما می‌خواهم که امام عزیزمان را دعا کنید و طلب پیروزی رزمندگان از خداوند یادتان نرود. از همه قومان و خویشان و رفقا مغفرت می‌جویم و می‌خواهم من را حلال بکنند. شب یکشنبه 23/9/1365 در ساعت 5/6 الی 5/7 کثیر المعاصی حسین رستمیان

وصیت نامه طلبه شهید حسین رستمیان

زندگی نامه طلبه شهید حسین رستمیان

طلبه شهید حسین رستمیان

خداوند ,امام ,می‌خواهم ,شهادت ,یاری ,حسین ,کنید و ,من را ,و اما ,و من ,می‌خواهم که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نماز مقدس ; مجله علم و زندگی کیمیاجو نامه ها یک روز بادبادک میشوند :) داستان های آموزشی LED I GAMER شـــــــــهدا ســـنگ نشــانـنـد کــه ره گــــم نــشــــود ~Light Blue~ تزکیه